Zoeken

Sluit zoeken
Terug naar Archief DDW25

Adaptive Futures: Design in a State of Change

Studenten en docenten van de Faculteit Architectuur, ASP Gdańsk, over ontwerpen in een staat van verandering.

ASP_GDA_FUTURO_CLASSIC — © Bartosz Mikołajczyk

De Faculteit Architectuur van ASP Gdańsk presenteert projecten van studenten en docenten — van meubel tot openbare ruimte — als een gedeeld antwoord op de hedendaagse ecologische, sociale en technologische uitdagingen.

Twee stemmen, één verhaal

De Faculteit Architectuur van de Academie voor Schone Kunsten in Gdańsk presenteert een tentoonstelling opgebouwd rond twee stemmen: het werk van studenten van de opleidingen Interieurarchitectuur en Architectuur van de Openbare Ruimte, en de bijbehorende projecten van docenten van de faculteit. De frisheid en het experiment van een jonge generatie ontmoeten de volwassen reflectie van ervaren praktijkbeoefenaars, in één samenhangend verhaal over architectuur en ontwerp als middelen om de toekomst verantwoord vorm te geven.

Play video

Over Academy of Fine Arts in Gdańsk

De Academie voor Schone Kunsten in Gdańsk (ASP Gdańsk) is een van de leidende kunst- en ontwerpacademies van Polen. Haar Faculteit Architectuur leidt toekomstige ontwerpers op van interieurs, openbare ruimtes en objecten, en verbindt daarbij artistieke gevoeligheid met onderzoekspraktijk. De faculteit werkt in interdisciplinaire ateliers rond materiaal, ambacht, digitale middelen en sociale context — en vormt ontwerpers die architectuur zien als een discipline van verantwoord antwoord op een ver

ASP_GDA_FUTURO_CLASSIC — © Bartosz Mikołajczyk

ASP_GDA_FUTURO_CLASSIC — © Bartosz Mikołajczyk

ASP_GDA_FUTURO_CLASSIC — © Bartosz Mikołajczyk

ASP_GDA_FUTURO_CLASSIC — © Bartosz Mikołajczyk

Partners
Strijp T+R area, Piet Hein Eek, Halvemaanstraat 30 , Map No. A2
Map wordt geladen...
Deels rolstoel toegankelijk
Toiletten aanwezig