Zoeken

Sluit zoeken
Terug naar Programma archief

(Archief) Drivers of Change

Hoe technologie, research en design bijdraagt aan een betere wereld van morgen.

Dit project was onderdeel van DDW 2021
Veerle van Wijlen

De Technische Universiteit Eindhoven wordt 65 en verwelkomt iedereen op de TU/e-campus om de tentoonstelling Drivers of Change te bezoeken. Werk, onderzoek en innovaties van verschillende faculteiten, studententeams en samenwerkingsverbanden.

Drivers of Change Exhibition

Een implantaat dat blinden in staat stelt te zien, wearables die ons meer laten interacteren met de buitenwereld, onze binnenkant onthullen en identiteit versterken; persoonlijke coachingapparaten die ons gezond houden en een actief leven bevorderen, zijn te zien. Verder presenteert de TU/e naast vele andere uitdagende projecten diverse duurzame voertuigen, een ontwerp dat ingrijpt wanneer zelfrijdende auto's op een dwaalspoor raken en diverse toepassingen om het leven veel duurzamer te maken.
Zoals altijd besteden we veel aandacht aan de bezoeker met uitleg, speciale rondleidingen en een vol veranderprogramma, dat veel van de innovaties onthult die op het punt staan de wereld te verrassen. Een extra feestelijke tentoonstelling, op slechts vijf minuten lopen ten noorden van het NS-station. We verwelkomen je graag en laten je kennismaken met een betere, rijkere en duurzamere wereld van morgen.