Ga naar de hoofdinhoud
23-31 October 2027

DROG: Hacking the News

Gepresenteerd door

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW18

Type evenement

Workshop

MU is een onderzoekend presentatie platform in een rijk internationaal netwerk van creatieve makers die met elkaar de liminale ruimte definiëren tussen wat kunst is en wat kunst kan zijn.

 

MU initieert, produceert en presenteert bij voorkeur nieuw werk en omringt dit met een uitgebreid interdisciplinair randprogramma voor een breed en met name jong publiek. Daarbij staat kennismaking met, begrip voor, verdieping van en hands-on eigen ervaring met het maken van kunst voorop. MU is nieuwsgierig naar talent en daagt talenten uit nieuwsgierig te zijn. 

 

MU geeft ruimte aan artistieke research & development van kunstenaars en ontwerpers en helpt hen zich internationaal te profileren.


MU is gevestigd in een voormalige Philipsfabriek op Strijp-S in Eindhoven. 

Van opgeklopte verhalen en uit de hand gelopen grappen tot samenzweringstheorieën en militair geleide politieke campagnes: desinformatie is er in vele soorten en maten. Ondertussen heeft het een enorme impact op de samenleving. Het is overal om on

Gepresenteerd door

Download perskit