Atelier Dinner
Gepresenteerd door Sectie-CDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19
Locatie
Sectie-C
Sectie-C
Daalakkersweg 2-14
5641 JA
Heerlijk genieten van een 3-gangen lunch of diner inclusief bijpassende dranken tussen het werk van een designer op Sectie-C!
Hoe dineren wij in het jaar 2050?
In vier verschillende ateliers host Eylien Lommen van LEF, Lets Explore Food elke dag lunches en diners uit de toekomst. Tussen de zaagtafels, lasapparaten en boren kunnen groepen van tussen de 15 en 30 personen een ware
over Sectie-C
Sectie-C is een grenzeloos domein waarin onafhankelijke denkers en authentieke doeners samenkomen in een unieke, organische cultuur. Sectie-C is een bastion van nieuwe ideeën, producten en oplossingen. Sectie-C is bevolkt met talent en vaardigheden. Organische samenwerkingen tussen meer dan 250 creatieve ondernemers, ontwerpers, muzikanten, communicators en ambachtslieden maken Sectie-C tot een bijna zelfvoorzienende enclave.
Colofon
Food Innovator
Eylien Lommen
Partners
Vergelijkbaren projecten
Collected B.V.
Collected
AICEP Portugal Global
in / PERFECTION
Kaylee Leemhuis
FLOCK -
Tiipoi
Longpi by Tiipoi
Crafts Council Nederland
HOW&WOW
Academic Design Center
Young Polish Designers: Studies in Reality
Harm and Elke
Studio Harm en Elke | Ceramic interior
WHHW Collective
Working Hard or Hardly Working
Atelier NL
WildHout - WildWood
STUDIO RENS
RENS MARKS THE SPOT