Cobalt blue
Handgemaakt porselein door Studio Ineke van der Werff
Gepresenteerd door Studio Ineke van der WerffDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19
Type evenement
Expositie
Locatie
Strijp T+R
Piet Hein Eek
Halvemaanstraat 30
5651BP
Cobalt blue collection
Studio Ineke van der Werff
Als keramist geniet ik enorm van experimenteren met de materialen en technieken waar ik mee werk. Ik probeer de grenzen op te zoeken van het oude ambacht en blijf daarmee mijzelf en ook de gebruiker fascineren en inspireren. Dit jaar ben ik mij gaan verdiepen in kobalt oxide.
Kobalt oxide is bekend van het typische Delfts blauw. Met mijn nieuwe collectie steek ik de oude techniek in een modern jasje. Dit resulteert in een nieuwe collectie serviesgoed, vazen en een hedendaagse sieradenlijn.
over Studio Ineke van der Werff
Studio Ineke van der Werff ontwerpt en produceert handgemaakt keramiek. Met het experiment als startpunt ontwerpt Ineke borden, kopjes en vazen. Alles is van begin tot eind met de hand gemaakt en uniek geglazuurd. Geen twee zijn hetzelfde. Haar collecties zijn zowel functioneel als tactiel en nodigen uit om aangeraakt te worden. Naast serviesgoed en interieuraccessoires, ontwerpt ze ook hedendaagse sierraden van porselein.
Haar keramiek atelier bevindt zich in Utrecht.
Partners
Vergelijkbaren projecten
Social label Foundation
Social label movement / Collection & Community
Philips Museum and Philips Experience Design
Philips S9000 Prestige
Marlies Crooijmans (Fabrique Céramique)
In ceramic: Plan District E
ALEKSANDRA GACA
WOVEN BRAIDS
Fault Lines Design
LINESCAPES
Leolux
What If Lab: Leolux 2030 - Filter Family
Michelle Shields and Heleen Sintobin
Digi-Terra Collection
Daphne Hagendoorn
Blooming Ashes
CLAYTHING
CLAYTHING
Green Design's Studio van Rey
Florapanels- Micro-ecosysteem bouw elementen.