Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19
Cows and the products made with casein bioplastic
Eunji Jun/ Patrick Grütter
''From peels to casein'' is een project dat bestaat uit het verven van het overschot van product van het zuivelindustrie, met behulp van groene afval. Het project maakt een poging om men bewust te maken met hoeveel ze plastic en voedsel weggooien op een dagelijkse basis.
Voedselafval bestaat uit dingen die we dagelijks produceren, zonder dat we daar bewust van zijn. Productie verschilt tussen gigantische industriële aantallen tot en met het huishouden. Een groot aantal portie voedsel dat word geproduceerd globaal word noo
Deelnemers aan deze expositie
over Eunji Jun
Eunji Jun is een object en product ontwerper die zich vestigt in Korea en Zwitserland. Zij focused zich op materialen, systemen in product ontwerpen, duurzaam ontwerpen en problemen oplossen. Ze houdt ervan om nieuwe technologieën of materialen met de traditionele manier van producten maken te combineren, prototypes bouwen en voornamelijk experimenteren met voorwerpen en materialen.
Vergelijkbaren projecten
Philips Museum and Philips Experience Design
Smart Baby Bottle
Design Indaba & Dutch Design Week
Antenna Expo - the world's best design graduates
MU
Re-Create Out Loud #3 Dries Depoorter
Nicole Stjernswärd
KAIKU Living Color
ABN AMRO
ABN AMRO HOTSPOTS | KUYCKXMEERS
MAD emergent art center
MAKE THE FUTURE
CLICKNL
DRIVE 2019
Stichting Plug-in-City
Boardwalk
ABN AMRO
ABN AMRO HOTSPOTS | Lisa Jongejans
Dutch Design Awards
Dutch Design Awards 2019