Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19

Laat je inspireren door smaak. Zes ontwerpers hebben zich laten inspireren door de suggestie van smaak. Speciaal voor de DDW is er eenbier gebrouwen. Aan de hand van de smaak omschrijving zijn de ontwerpers volledig vrij werk gaan produceren. Deze werken zijn de etiketten van het bier geworden.
Laat je inspireren door smaak. Zes ontwerpers hebben zich laten inspireren door de suggestie van smaak. Speciaal voor de DDW is er bier gebrouwen en aan de hand van de smaak omschrijving zijn de ontwerpers volledig vrij werk gaan produceren. Deze wer
Deelnemers aan deze expositie

Gepresenteerd door

De Bierbrigadier & LukeDaDuke
Bezoek website
Download perskit

over De Bierbrigadier & LukeDaDuke

In 2015 opende Casper de Bierbrigadier en was daarmee de eerste speciaalbierwinkel in Eindhoven. Het assortiment wisselt constant: je vind minstens 600 verschillende bieren in de winkel. LukeDaDuke is een beeldend docent aan het Eckartcollege in Eindhoven. Naast lesgeven, houdt hij zich bezig met fotograferen, illustreren en het organiseren van kleinschalige exposities.

Colofon

Shopowner, brewer Casper Pennings
curator LukeDaDuke