Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19
Sustrato is een experimenteel ontwerp-project gebaseerd in Mexico, dat als doel heeft zachte en sterke bio-materialen gemaakt uit afval van de ananas productie, toe te passen op de creatie van meubels en decoratieve producten.
Ciudad Isla (Veracruz, Mexico) is een van de belangrijkste productie steden van de ananas. Gedurende het verwerkingsproces worden de meeste bladeren gescheiden van de vrucht om tot de vereiste hoogte en kwaliteit te komen om zo geschikt te zijn voor de s
over Andrea De la Peña
Andrea Michael is een Mexicaanse ontwerpster gevestigd in Mexico- stad.
Zij heeft een technische graad in grafisch ontwerp van de Instituto Politécnico Nacional en een Industrieel Ontwerp Bachelor van de Universiteit Centro.
Zij toont haar project Sustrato, een experiment met bio-materiaal gedurende de Dutch Design Week 2019.
Partners
Vergelijkbaren projecten
Eindhoven University of Technology
Drivers of Change
Ulrike Jurklies / studio mo man tai
The perfect wave
Atelier Tom Veeger
Mycelium Paviljoen
senscommon
uncommon utility fitting life
Probo
Print the future
CLICKNL
DRIVE 2019
Digital Wednesday
Exploring the edges of Digital Design
Enversed Studios
Enversed Expo 2019
4TU. Design United
Design United
WoonincPlusVitalis Wilgenhof
Vitalis Bouwjaar Blits, social design en ouderen