Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19

photography by Sadaf Nadimi (www.sadafnadimi.com)
Ik ben een modeontwerper die de meest traditionele methoden voor herenkleding, radicale materialen en kledingconstructiemethoden vertaalt met behulp van technologie in een uniek esthetisch ontwerp.
In dit project wordt een abstract concept vertaald naar een onconventioneel materiaal zoals het hout dat in een unieke constructie wordt gebruikt. Dit is puur een combinatie van concept, wetenschap, technologie en vakmanschap. vanaf het begin was mijn mi
photography by Sadaf Nadimi (www.sadafnadimi.com)
photography by Sadaf Nadimi (www.sadafnadimi.com)
Deelnemers aan deze expositie

over Mehdi Mashayekhi

Na zijn afstuderen aan het ArtEZ Instituut voor de Kunsten in Arnhem in 2018, begon Mehdi Mashayekhi (1988) te werken aan het bouwen van zijn eigen label. zijn label is actief op het gebied van herenkleding en materiaal. In zijn werk verwoordt hij zijn ideeën en abstracte concepten, zoals cultuur, tijd, menselijkheid, sociale stoornissen, constructie van materialen en architectuur.