Graduation Show - Motion
Bekijk het werk van alle graduates van de afstudeerrichting Motion
Gepresenteerd door Design Academy EindhovenDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW20
Design Academy Eindhoven is een van de meest toonaangevende designopleidingen ter wereld, en wordt erkend om haar vooruitstrevende benadering. In de afgelopen jaren is onze Graduation Show uitgegroeid tot een evenement waar reikhalzend naar wordt uitgekeken.
Dit jaar moeten we de vertrouwde fysieke Graduation Show waar we zo naar uitkeken door externe omstandigheden aanpassen. Toch is het juist in deze onvoorspelbare tijden belangrijker dan ooit om met elkaar van gedachten te wisselen en vernieuwende ideeën v
Deelnemers aan deze expositie
Noa Harder
Noa Harder
Willeke Segers
Willeke Segers
Elsa Sier
Elsa Sier
Jan-Willem van Vulpen
Jan-Willem van Vulpen
Deborah van Putten
Deborah van Putten
Erik Melander
Erik Melander
Leanne van Hees
Leanne van Hees
Ieva Jakuša
Ieva Jakuša
Julia Maliczowska
Julia Maliczowska
Jelle Smidt
Jelle Smidt
Greenify - Simply Choose Green
FLASHING VIOLENCE
WIRED
Modern Masters
Aqua Bridge Eindhoven
Temporarily unavailable
Sway
Flower Tower
Reprocessing
Legacy programme item 5187
over Design Academy Eindhoven
Design Academy Eindhoven (DAE) is wereldwijd een toonaangevende onderwijsinstelling op het gebied van design. DAE geniet internationaal erkenning om haar vooruitstrevende en gerenommeerde docenten en alumni. Al meer dan 70 jaar leren aankomend ontwerpers er hun stempel op de toekomst te drukken door vrijuit en open te denken over wat design kan bereiken, waarbij ze design consequent verkennen als een instrument van materiële, sociale, ecologische en kritische innovatie.
Partners
Vergelijkbaren projecten
Project Stealth Tech
Project Stealth
Denise Löher
EXPOnential
studio LONK
Labor Lab #3: Leisure for Life
Wongsathon Choonhavan
Imagine future of jobs
Social Design Showdown
DDW Talks: Designing Society
Design Academy Eindhoven
Graduation Show 2020
Design Academy Eindhoven
Graduation Show - Well-Being
Aditi Ruiz
Typologies of care: interfaces and connection
Yaroslava Galayko
Cosmic coral
Dutch Design Foundation
DDW Talks: The New Intimacy