Movement as the language between user and object
De symbiose tussen object en gebruiker, vertaalt in choreografie.
Gepresenteerd door Renée SpanjerDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW20
Danielle Huyghe
Gert Jan Pos
Ik probeer de ‘ongeziene’ schoonheid van bewegingen en gebaren te kaderen. Wat als object gerelateerde bewegingen centraal zouden staan in de ideevorming van nieuwe producten (of in de interpretatie van bestaande) in industrieel ontwerp?
Het onderzoeken van bewegingen van objecten is een voortzetting van eerder werk: "The Beauty Of Object Gestures". Dit boek is een archief met objecten die zijn gecategoriseerd op ge
over Renée Spanjer
Mijn werk heeft vaak betrekking op historische invloeden, variërend van productieprocessen tot innovatieve pioniers op het gebied van kunst en design. Het werk past verschillende perspectieven toe op de relatie tussen mens en object. Ik zoek naar relevante vraagstukken en trends door de ogen van een productontwerper. Tot nu toe zijn de projecten op verschillende manieren uitgevoerd: van choreografie tot functionele producten, eenmalige stukken, boeken, video's en tekeningen.
Colofon
Dancer
Rowy Tebeest
Dancer
Danielle Huyghe
Vergelijkbaren projecten
spoorK
Duplicity
Mattacchione Corp.
Inserire Collezione
MU Hybrid Art House
The Self Design Academy Share: In Real Live Sundays
Isola Design Gallery
Light Knit
Diederik Schneemann
Collect me if I am wrong
Niels Hoebers Stop Motion Studio
XYEARXWORKSX
Ariane Shirvani
A drop of a second
Van Abbemuseum
Internationals in the City
C-Hub / STUDIO LIM
FIBREWOOD OBJECTS-TIME LAPSE
Diego Faivre at Collaboration O
Minute Manufacturing two point Diego