Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW20

RIBBEL porcelain pots and vases
RIBBEL porcelain pots and vases
Jet van Gaal
In samenwerking met Saudade Collective heb ik een nieuwe collectie porseleinen vazen en potten ontworpen. De RIBBEL collectie kenmerkt zich door haar elegante herhaling in ronde vormen. De kleine rimpelingen echoën door de verschillende modellen. Zacht maar speels met een subtiel glazuurwerk.
De tactiliteit van een product is voor mij heel belangrijk. Je beleeft een object pas echt door het te voelen. Die aanraking moet iets met je doen. In mijn huidige collecties heb ik veel geëxperimenteerd met verschillende structuren in glazuur, gecombine
RIBBEL collection in white porcelain
RIBBEL collection in white porcelain
Jet van Gaal
Making of RIBBEL
Making of RIBBEL
Jet van Gaal

over Studio Ineke van der Werff

Studio Ineke van der Werff ontwerpt en produceert porselein sinds 2012. Met een experimentele benadering creëert Ineke borden, schalen, kopjes en vazen die elk uniek geglazuurd zijn. De technieken die ze heeft ontwikkeld, zorgen ervoor dat geen enkel stuk hetzelfde is. Haar collecties zijn zowel functioneel als tactiel en nodigen uit om aangeraakt te worden. Alle materialen en kleuren zijn zorgvuldig gekozen om moderne maar tijdloze ontwerpen te creëren. Perfect voor een bewuste levensstijl.