Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Wavy

Enhancing Curiosity to Create a Child-Centered EEG Experience

Gepresenteerd door Tina Ekhtiar

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW20

Wavy experience being played
Wavy experience being played
Design: Tina Ekhtiar | Photography: Marek Torbus
Wavy is een speelse ervaring met geprojecteerde afbeeldingen en interactieve fysieke onderdelen om de nieuwsgierigheid van kinderen te vergroten die een EEG maken. Wavy introduceert de procedure en ontdekt ‘Wat een EEG doet’, en op momenten voor kinderen zich uitgenodigd voelen om vragen te stellen.
Wavy is een samenwerking tussen het Play Well Lab van de TU Delft en het nieuwe Child Brain Lab van het Sophia Kinderziekenhuis Erasmus MC. Kinder patiënten zijn vaak gewend passieve deelnemers te zijn in hun gezondheidszorg. Wavy wil een ruimte creëren w
Play Wavy experience
Play Wavy experience
Design: Tina Ekhtiar | Photography: Marek Torbus
Images of Wavy visuals
Images of Wavy visuals
Design: Tina Ekhtiar
The physical pieces and tray in the Wavy game
The physical pieces and tray in the Wavy game
Design: Tina Ekhtiar
Electrode pieces & Knob
Electrode pieces & Knob

over Tina Ekhtiar

Tina is een Iraans-Amerikaanse industrieel ontwerper met een passie voor het creëren van interactieve, speelse ontwerpen die zich focussen op de behoeften van gebruikers, en is gespecialiseerd in de gezondheidszorg. Luisteren, observeren en begrijpen van de behoeften van de verschillende belanghebbenden is essentieel voor haar bij het ontwerpen van bruikbare oplossingen. Ze voltooide haar BSc in Industrial Design aan de SJSU in Californië en haar MSc in Integrated Product Design aan de TU Delft.

Colofon

Supervisor Mathieu Gielen
Mentor Lyè Goto
Mentor Marie-Claire de Wit

Partners

Gesponsord door Wavy
Gesponsord door Wavy
Gesponsord door Wavy
Gesponsord door Wavy