Zeeuws Museum X Remi Veldhoven X Hul le Kes
Gepresenteerd door Zeeuws MuseumDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW20
In de 18de eeuwse textielcollectie van het Zeeuws Museum in Middelburg vormen de internationaal geweven stoffen een kleurrijke bijzonderheid. Nog niet eerder zijn zij op zo’n grote schaal in samenwerking met vormgevers onderzocht op herkomst, weefbindingen, kleurgebruik, productie en distributie.
Textielontwerper en -onderzoeker Remi Veldhoven en modeontwerper Sjaak Hullekes bieden inzicht in en bewustwording van hedendaagse duurzame ontwerp- en productiemethodes, in vergelijking met die van eeuwen daarvoor.
In samenwerking met textielbedrijve
over Zeeuws Museum
Het Zeeuws Museum bevindt zich in het historische centrum van Middelburg. In de middeleeuwse abdij ontdekt u onverwachte eigenschappen van Zeeland: van archeologische vondsten en wereldberoemde wandtapijten tot streekdracht, zilver en exotische objecten die Zeeuwen van verre reizen meenamen. De uiteenlopende collectie staat centraal in vernieuwende tentoonstellingen die altijd een relatie hebben met het hier en nu.
Colofon
Curator exhibitions Zeeuws Museum
Karina Leijnse
Sustainable textile researcher and designer
Remi Veldhoven
Fashion designer Hul le Kes
Sjaak Hullekes
Managing director Hul le Kes
Sebastiaan Kramer
Studio RYN
Rijn IJssel
Creative director EE Exclusives
Joost Jansen
Wolkat
Norwich Textile Expert
Michael Nix
Video
Hoekman Brothers
Graphic Design
Glamcult Studio
Graphic Design
Hans Gremmen
Photography
Pim Top
Partners
Vergelijkbaren projecten
Noemi Niederhauser
Zymurgy_XXX
Sne Tak
SOFT VESSEL
Roey Tsemah
Humanizing Technology
OOOMS
Dirty hands make clean knives.
Objects With Narratives
One Curve Chair
Sofie Leenen
braided weave
Stichting Uit de Buurtfabriek
Uit de Buurtfabriek is hier!
Ward Wijnant
CHUNK
Anna Resei
Illusion of Home
Personal Participant
Rebirth