Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

LUNA table lamp

LUNA table lamp

Gepresenteerd door Studio Lionne van Deursen

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW21

Dit project is onderdeel van:
Only Good News
→
LUNA
LUNA
Lionne van Deursen
LUNA is een vervolg op het project BIOTIC. In dit project worden microben gebruikt om een biologisch materiaal te kweken dat is gemaakt van bacteriële cellulose. Tijdens het groeiproces ontstaan er nuances in het materiaal die de lichtdoorlatendheid van het gedroogde materiaal beïnvloeden.

LUNA

Tafellamp LUNA is ontworpen vanuit de eigenschappen van een biologisch gegroeid materiaal dat door Studio Lionne van Deursen wordt geproduceerd. Dit biologisch gegroeide materiaal is gemaakt van bacteriële cellulose. Tijdens een fermentatie proces wordt dit materiaal gecreëerd door bacteriën, gisten en andere micro-organismen die cellulose spinnen. Dit proces resulteert in een biologisch afbreekbare lap van cellulose vezels. In het groeiproces ontstaan nuances in het materiaal, de kleur en mate van lichtdoorlatendheid. Hierdoor is elke tafellamp uniek.
LUNA table lamp
LUNA table lamp
Lionne van Deursen

Door

Studio Lionne van Deursen

Gepresenteerd door

Isola
[email protected]
+31611500274
Bezoek website
Download perskit

over Studio Lionne van Deursen

LUNA is een vervolg op het project BIOTIC. In dit project worden microben gebruikt om een biologisch materiaal te kweken dat is gemaakt van bacteriële cellulose. Tijdens het groeiproces ontstaan er nuances in het materiaal die de doorschijnendheid van het gedroogde materiaal beïnvloeden.