Ga naar de hoofdinhoud
23-31 October 2027

3D printing Full Colour T-Shirt Monsters

Door Brigitte Kock from Paraprint

Gepresenteerd door By Brigitte Kock from Paraprint

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22

Type evenement

At night

Paraprint
Paraprint
Wist je dat het mogelijk is om thuis full colour afbeeldingen te 3D-printen? Tijdens deze workshop zal ik je door het proces van 'subliprinten' leiden, zodat je je 3D-printvaardigheden naar een hoger niveau kunt tillen. Beginners en nerds op het gebied van 3D-printen zijn beide welkom!

Details

Elke deelnemer mag een afbeelding/patroon en vorm kiezen die ze als afhaalmaaltijd in 3D willen printen. Ik zal in het begin een korte introductie geven over subliprinten en tijdens de hele workshop kun je me vragen stellen over sublimatie, 3D-printen en gebruikte materialen enz. Om in de Halloween-sfeer te komen, zal ik veel kleine monsters (zoals die hieronder) klaarmaken waaruit je kunt kiezen. Als u uw eigen 3D-vorm wilt afdrukken die verder gaat dan degene die voor de workshop zijn voorbereid, laat het me dan van tevoren weten. Aan het einde van de workshop is er een mogelijkheid om je ontwerp te strijken op een shirt of tas die je hebt meegebracht aangezien we alle materialen beschikbaar hebben. Je kunt er echter ook voor kiezen om dit later thuis met je eigen strijkijzer te doen, of helemaal niet. Datum 1: zondag 23 oktober 2022 10:00-12:00 Datum 2: woensdag 26 oktober 18:00-20:00 Kosten: Tussen de 25 en 50 euro. Koop hier je kaartje: https://www.eventbrite.nl/o/brigitte-from-paraprint-55139059383. Er is een beperkte beschikbaarheid dus wees er snel bij om verzekerd te zijn van een plekje! Locatie: Fashion Tech Farm, Zeelsterstraat 80, Eindhoven Fashion Tech Farm is een
Paraprint
Paraprint
Paraprint
Paraprint

over By Brigitte Kock from Paraprint

PARAPRINT voorziet de toekomst van mode als ‘parametrisch’, dat betekent in plaats van de vooraf bepaalde standaard maten (bijv. 36, 38, 40) zijn er parameters die het mode patroon beïnvloeden (bijv. X, Y, Z): dit resulteert dan in een unieke maat ‘jij’ of ‘ik’. We willen dit nieuwe type of parametrische mode patronen graag ‘paraprints’ noemen. Onze droom is om een systeem te creëren met op maat gemaakte kleding die met biologisch afbreekbare materiaal kan worden ge-3D-print.