Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Just another day in Cargoland

Van karton gemaakte woonkamer rechtstreeks geïmporteerd uit een vreemde wereld geregeerd door verzending en bezorging.

Gepresenteerd door JB Gambier

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22

Type evenement

Expositie

A modern couch from Cargoland
A modern couch from Cargoland
Pierre Castignola
Een woonkamer volledig gemaakt van karton en verpakkingsmateriaal rechtstreeks geïmporteerd uit een vreemde wereld die wordt geregeerd door verzending en bezorging.

Order nummer : 5188465201843

Cargoland bevindt zich in een vreemde wereld die wordt geregeerd door verzending en bezorging. Alles is constant in beweging: objecten, mensen en zelfs gebouwen worden elke dag overal naartoe verscheept. Daarom zijn al deze dingen gemaakt van karton en verpakkingsmateriaal, zodat het altijd beschermd is voor transport. In deze volledig van verpakkingen gemaakte ruimte maken we van de gelegenheid gebruik om te kijken hoe mensen daar wonen en hoe dingen gemaakt worden.

over JB Gambier

JB werkt tussen materiaal en digitaal en is altijd op zoek naar plezier als een manier om te onderzoeken en te creëren. Door fictie en fantasie te vermengen met hedendaagse elementen verbeeldt hij graag grappige en absurde situaties, vertaald in scenografieën, meubels en speelgoed. Deze werken, meestal gemaakt van hout, karton en weggegooid materiaal, laten een eenvoudige, intuïtieve manier zien om objecten te bouwen door ze met tape in elkaar te zetten, waardoor deze eenvoudige materialen worde