Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22

Type evenement

Expositie

FRÜGELA
FRÜGELA
Maria Murphy
Ontdek een collectie aan ‘human-centered synthesizers’. Tussen kunst en engineering verlegt deze expositie de grenzen van geluidsapparatuur. Onderga in MAKE IT SOUND experimentele ontwerpen met unieke gebruikerservaringen.

Een herontdekking van instrumenten

We kennen muziekinstrumenten al eeuwen als een prachtig ambachtelijk voorwerp waar klanken uit komen. Maar wat als die detentie veranderd naar iets dat bespeeld kan worden, zolang er elektriciteit doorheen vloeit? Denk aan siliconen met sensoren of ontelbaar veel touwtjes met knopjes! Traditie wordt opnieuw ontworpen in een overbrugging tussen analoog en digitaal. MAKE IT SOUND introduceert een interactieve ervaring met geluid in combinatie met een herontdekking van instrumenten.

Interactie met geluid

Deze interactieve expositie biedt ruimte voor creatie, communicatie en ontdekking. De bezoeker maakt kennis met het synthetiseren van geluidsgolven via buitengewone synthesizers, meeslepende installaties of zelfs fruit van aliens!

DIY synthesizers

Geen van de deelnemers had voorafgaand aan dit project ervaring met coderen of het digitaal ontwerpen van geluid. De tentoongestelde resultaten van de uitgebreide hands-on studie laten echter zien dat dat geen reden is om je er niet aan te wagen. De installaties laten zien dat iedereen die geïnteresseerd is in synthesizers er zelf een kan maken.
Highway to Presence
Highway to Presence
Parker Hetzberger
Organ Organ
Organ Organ
Rosa Hanssen
Cyber Drummers
Cyber Drummers
Ana Souto Neves
Improviser
Improviser

Gepresenteerd door

Design Academy Eindhoven x Synthux.academy
[email protected]
Bezoek website
Download perskit

over Design Academy Eindhoven x Synthux.academy

MAKE IT SOUND representeert een internationale groep studenten aan de Design Academy in Eindhoven. Allen ontwikkelen zij zich verschillend in het design gebied vanuit diverse achtergronden en ervaringen.

Colofon

Curator Roey Tsemah
Chris de Zeeuw