Plastic Crush - Tropenmuseum X Young Talents
Wat leren objecten uit het pre-plastic tijdperk ons? Vier ontwerpers reageren op collectie Tropenmuseum in tentoonstelling Plastic Crush.
Gepresenteerd door TropenmuseumDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22
Designer Jie Chin in the depot of the Tropenmuseum
Tropenmuseum
Kunnen historische objecten antwoorden geven in onze huidige zoektocht naar verduurzaming? Het Tropenmuseum in Amsterdam vroeg vier jonge ontwerpers te reageren op een collectiestuk naar keuze. Hun bevindingen zijn te zien in de expo Plastic Crush en tijdens DDW.
over Tropenmuseum
Het Tropenmuseum in Amsterdam is een museum over mensen. Het museum wil inspireren tot wereldburgerschap. En daarmee bijdragen aan een meer gelijkwaardige en rechtvaardige samenleving. Dit doet het museum aan de hand van haar collectie, die inspireert tot een open blik op de wereld. In het Tropenmuseum zie je dat we op de verschillen na, hetzelfde zijn: mens.
Vergelijkbaren projecten
Vanir Design
House of Memories
ATELIER JORDAN ARTISAN
JORDAN ARTISAN'S CENTERED PIECES.
Studio Willem van Hooff
Open Studio
Envisions
MORE THAN THIS
Viviana M. Calderon de la Barca at Natlab
Life Is A Cultural Thread 2022
Maja Simišić
Wifey4Lifey
Katia Brytkova
EFBD (Fantastic Elements in Biomorphic Design)
Carte Blanche
Touchables
Reina Mun
Chaotic Timer
Antigoon
NaN