Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22
Dit project is onderdeel van:
THE POOL
→
One candle holder and 6hours 45 minutes
photography by Moon seop Seo
Chanbyul legt de tweedimensionale schaduwen van de driedimensionale dagelijkse voorwerpen op papier vast. En zet het om in een driedimensionaal object. De vormen van keramische objecten zijn driedimensionale transformaties van verschillende schaduwen die op het oppervlak worden getekend.
The way to record the world
Dagboeken, zakelijke contracten en schilderijen zijn tweedimensionale manieren waarop mensen de wereld vastleggen. Het kubisme en het impressionisme zijn voorbeelden van manieren waarop schilders de wereld vanuit hun perspectief op tekeningen hebben afgebeeld. Schriftelijk wordt een dergelijke weergave bereikt door middel van verschillende soorten literatuur, zoals gedichten en romans. Door deze verschillende manieren om de wereld te documenteren te onderzoeken, heeft Chanbyul haar unieke manier ontwikkeld om vast te leggen hoe ze de wereld interpreteert in haar werken.
Ze gebruikt een schaduw als een manier om de wereld vast te leggen. Schaduw is het bewijs van de relatie tussen licht en objecten. Licht is essentieel om een object te herkennen. Lichten en objecten zijn altijd aanwezig in een universum. Daarom vormen ze een schaduw, die dient als bewijs van wat er in het heden bestaat. Als zodanig is het aspect dat ontwerpers willen vastleggen over hoe de wereld functioneert, de onlosmakelijke relatie tussen lichten, objecten en schaduwen.
Een object kan veel schaduwen hebben van meerdere lichten die uit verschillende richtingen komen. Wat een enkele schaduw lijkt, bestaat vaak uit meerdere schaduwen. Dit komt omdat er meestal meer dan één lichtbron om ons heen is, hoewel een dergelijk feit vaak over het hoofd wordt gezien. De vormen van keramische objecten zijn driedimensionale transformaties van verschillende schaduwen die op het oppervlak worden getekend.
Shadows can be tools for understanding the world
Als ontwerper hoopt Chanbyul het idee te leveren dat schaduwen dus hulpmiddelen kunnen zijn om de relaties te begrijpen die mensen vormen met verschillende concepten en objecten.
Daarom legt ze de schaduwen van dagelijkse voorwerpen vast. Dit is om het publiek eraan te herinneren dat intieme objecten altijd schaduwen hebben in ons dagelijks leven. Chanbyul hoopt dat mensen door mijn werk de schaduwen op hun bureau, in hun keuken en op elk moment onder ogen zien en daardoor nieuwe perspectieven openen.
A tea pot and 4hours 58minutes
•
Chanbyul Park
A tea pot and 4hours 58minutes
•
Chanbyul Park