Uprooting Wielewaal
Lokale voedselproductie kan een stad veerkrachtiger maken en ruimte scheppen voor sociale interactie tussen een verscheidenheid aan achtergronden.
Gepresenteerd door Bram de VosDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22
Hannie Verhoeven
Lokale voedselproductie kan een stad veerkrachtiger maken en ruimte scheppen voor sociale interactie tussen allerlei achtergronden en culturen, wat leidt tot een sterker gemeenschapsgevoel. Een verscheidenheid aan voorstellen laten zien over hoe we landbouw en de stad bij elkaar brengen.
over Bram de Vos
De rode draad in mijn werk is het geven van antwoorden op de "pijn" waarmee steden worden geconfronteerd. Dit is een mix van complexe vragen over het klimaat, de groeiende bevolking, gelijkheid etc. Gemeenten en overheden hebben hier veel vragen over. Alleen de antwoorden ontbreken nog.
Ik ben de brug tussen de werelden van nieuwe abstracte ideeën en waar 'de vragen liggen'. Ik ontwerp het overkoepelende plan, waarin vele disciplines samenwerken aan nieuwe mogelijkheden.
Vergelijkbaren projecten
Sew Printed
DRESS CODE
Fontys Master of Architecture/ Master of Urbanism
Virtual Creative Hubs
Brightfiber & Loop.a. life
United colours of waste – Brightfibers inside
"Building Dialogue" DAE Social Designers students
Building Dialogue
Avenue & Plume
ROTOR HOME by Avenue & Plume
Pakhuis de Zwijger
Designing Cities for All at Dutch Design Week
Make Eindhoven
Re-Use-Me
Chandni Batra
A BLUNT STORY
Fama Volat
Parkhuisje #3 : van afhaalpunt tot afvalpunt.
Fides Lapidaire - Stichting Rondgang
SHIT SHOW