Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW23
Scavenger, Bo Zhang, MADFM
Petra Jaschke
Voelen, aanraken, interactie met anderen en onze omgeving, reflecteren, kritisch denken en communiceren - dit is waartoe we in staat zijn. De graduates van Jewellery en Design & Future Making vieren het plezier van vakmanschap in het definiëren van de rol van design en nodigen ons uit om te ervaren.
over Pforzheim University
De School of Design is gebaseerd op de historische juwelentradities van de stad en de regio. Dit unieke "maak"-na, gecombineerd met een artistiek vrije benadering en kritisch denken, is gericht op het stellen van relevante vragen en maatschappelijke verantwoordelijkheid. Dit vormt de basis voor onze benadering van juwelen, materiaal en technologie en het praktijkgerichte, interdisciplinaire en ervaringsgerichte verkennen van maatschappelijk relevante kwesties in Design & Future Making.
Colofon
Designers
Participating designers: BA Jewellery; Cécile Garcia, Vivian Manzardo PF Revisited Berlin Designers-in-Residence: Aaron Fischer, Anna Fink, Christiane Köhne, Eva Knoch, Fabian Jäger, Franziska Vogt, Frieda Dö-rfer, Johanna Galefske, Katharina Gisch, Luisa
Partners
Vergelijkbaren projecten
Alexandre Delasalle
Plush Garden
Joni Veizaj
Folding Fever
Puck Groot
Untitled_23
Roze Paars
Union of the Irreconcilables
APTUM (by: Ontwerpduo Tineke & Nathan)
Take it Flow
Raw Color
Raw Color – Multiply
Studio Rinske van den Heuvel
BEADS connect to play, play to connect
Martens & Visser
Lightscapes
Studio Carolijn Slottje
Lacebark Bonsai
The Rotterdam Connection
Any port in a storm - DOCK #150