WEEEF x Marlou Rutten and Marieke van de Ven
Jakari
Gepresenteerd door Marlou Rutten en Marieke van de VenDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW23
Dit project is onderdeel van:
WEEEF - textile production beyond generations
→
WEEEF - textile production beyond generations
Jakari
Marlou Rutten and Marieke van de Ven
Marlou Rutten en Marieke van de Ven combineren hun expertise in product- en textieldesign met 'Jakari', een 3D geweven lichtobject ontwikkeld in samenwerking met WEEEF.
In samenwerking met WEEEF heeft het duo een textiel ontwikkeld van papier garen dat de synergie tussen licht en materiaal verkent. 'Jakari' is een driedimensionaal geweven lichtobject dat rechtstreeks op het weefgetouw wordt gemaakt. Het licht ontvouwt zich vanuit een plat stuk geweven stof en benadrukt de natuurlijke valling van het garen, waardoor de lamp een sculpturaal karakter krijgt.
Door
Marlou Rutten en Marieke van de VenGepresenteerd door
EE Labels / EE Exclusives / Van Engelen & Evers BV[email protected]
+31615568415
Bezoek website
over Marlou Rutten en Marieke van de Ven
Marlou Rutten en Marieke van de Ven combineren hun expertise in product- en textieldesign met 'Jakari', een 3D geweven lichtobject ontwikkeld in samenwerking met WEEEF. De nadruk op de natuurlijke drapering van het textiel geeft de lamp zijn sculpturale karakter.
Partners