5 year Anniversary!
"Vijf jarige bestaan van onze studio vieren: Een retrospectieve tentoonstelling over hoe we het status quo hebben uitgedaagd."
Gepresenteerd door WhiteNoiseDadaDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW24
Type evenement
Expositie
Locatie
Strijp T+R
Piet Hein Eek
Halvemaanstraat 30
5651BP
5 year Anniversary WhiteNoiseDada!
WhiteNoiseDada
WND presenteert een overzichtstentoonstelling van 5 jaar creatieve experimenten en avonturen. Gevestigd in Atelier 15 op het terrein van Piet Hein Eek, leggen wij de absurditeiten van de consumptiemaatschappij bloot met humor en satire. We gebruiken afvalstromen en streven naar sociale duurzaamheid.
Gepresenteerd door
WhiteNoiseDada[email protected]
+31(0)615904098 | +31(0)641888784
Bezoek website
over WhiteNoiseDada
WhiteNoiseDada, opgericht door Klaas Kuiken en Charley Reijnders, is een multidisciplinair ontwerpbureau. Wij verkennen de absurditeiten van het moderne leven en nemen het kapitalisme en menselijk gedrag satirisch onder de loep. Met gewaagde kleuren en vervreemdende vormen creëren wij unieke ontwerpen die de status quo uitdagen. Ontdek onze collectie of vraag maatwerk aan. We staan ook open voor interdisciplinaire samenwerkingen of een kopje koffie.
Partners
Vergelijkbaren projecten
Bart Hess
Venus
Jiahui Feng, Jingjing Wang, Yujia Lin
Paroxysm: Exploring Water and Identity
Soof Maria Stoop
Where Feminine meets Masculine
Scape Agency
Demosphere
studio akēka + dutch bamboo foundation
Trilix Bamboo Pavilion
Lotte Meeuwissen
Waar zit jouw neus?
Accenture Industrial Design
AI for all?
What if Lab x Erasmushuis Jakarta
Sustainable Public Spaces by Kampung Kollektief
Woonbedrijf
BinnensteBuiten
A. Berzdorf, G. Cárdenas, O. Ferraris
gender* reveal* party*