VLNA
VLNA is de Tsjechische naam voor wol, een traditioneel materiaal dat niet wordt gebruikt zoals het zou moeten. Is het mogelijk om dit te veranderen?
Gepresenteerd door Academy of Arts, Architecture and Design in PragueDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW24
VLNA_UMPRUM
Tomas Zumr, Eda Babak, Apolena Typltova
Studenten van de UMPRUM in Prag onderzoeken het bereik van interdisciplinair design door het gebruik van Europese wol, die als veelzijdig materiaal voorhanden is en in een breed spectrum van menselijke activiteiten kan fungeren, waardoor het de potentie heeft het materiaal van de toekomst te worden.
Gepresenteerd door
Academy of Arts, Architecture and Design in Prague[email protected]
+420 251 098 201
Bezoek website
over Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
De Academie voor Kunst, Architectuur en Design in Praag (UMPRUM) werd opgericht in 1885. De school kan bogen op een aantal succesvolle afgestudeerden die zich hebben ontwikkeld tot gerespecteerde professionals die ook buiten Tsjechië bekendheid genieten. De school bestaat uit verschillende afdelingen, zoals architectuur, design en grafiek, die zijn onderverdeeld in studio's op grond van hun specialisme. De studio's worden geleid door vooraanstaande figuren uit de Tsjechische kunstwereld.
Colofon
Head of the Studio of Textile
Linda Kaplanova
Head of the Studio of K.O.V.
Tadeas Podracky
Exhibition Designer
Miloslav Chytil
Exhibition Designer
Sofia Artemeva
Graphic Designer
Terezie Purslova
Graphic Designer
Sara Maria Szyndler
Exhibiting Students / Textile
Zuzana Kotrbova, Kristyna Hnídkova, Denisa Solontay, Eliska Gogolova, Jan Petru, Daniela Rychla, Kristina Anezka Hlavinkova, Laura Sofía Díaz Torres, Sara Maria Szyndler
Exhibiting Students / K.O.V.
Dorian Komarku, Jana Novotna, Sofia Artemeva, Barbora Tetaurova, Simona Svitkova, Dita Buchtova, Maxmilian Helia, Irena Kristofova, Simon Nemec
Project Manager
Michaela Kaplankova
Vergelijkbaren projecten
Casper Braat
Defect
Living LAB 040 | LL040 BV
Living LAB 040 Café | Towards Healthy Desification
Fauxbia Collective
Fake Fiction
Un-Compliant Mechanisms
Symbiotic Design Academy
Symbiotic Design Academy
Katja van den Eijnden/Cumalume
Yes, but how does it grow?
VPRO Tegenlicht together with VPRO Medialab
Bouwdio AM – the future is collective
Bound Balloon Studio
Outside_in
KeileCollectief
HOW TO BUILD IN 2030?
Concrete Culture
KOELHUIS | The Rise of a New Cultural District