Ga naar de hoofdinhoud
23-31 October 2027

IDHub - 25 years of design innovation for Heineken

Gepresenteerd door NPK - strategic product innovation

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW26

Dit project is onderdeel van:
Design meets Industry
→
Heineken Beertender
Heineken Beertender
NPK
Al meer dan 25 jaar werkt npk samen met Heineken, van de eerste schets tot aan productie. Van tapinstallaties tot fusten en glaswerk. Door nauw samen te werken en prototyping, testen en engineering vertalen we ideeën naar robuuste producten die presteren, opschalen en lang meegaan.

Al meer dan 25 jaar werkt npk samen met Heineken en Design Bridge and Partners om veranderende behoeften en wereldwijde uitdagingen te vertalen naar tastbare producten. Van tapsystemen zoals BeerTender en Xtreme Draught tot flessen en glaswerk: elk project ontstaat door samenwerking, prototyping, testen en engineering.

Deze langdurige samenwerking laat de kracht en veerkracht van design zien: het vermogen om mee te bewegen, te verbeteren en in te spelen op nieuwe eisen op het gebied van duurzaamheid, productie, logistiek en gebruikerservaring. Een goed ontwerp ontwikkelt zich mee met de wereld om ons heen en vertaalt complexiteit naar oplossingen die lang
meegaan.

Door

NPK - strategic product innovation

Gepresenteerd door

DDW x Designlink Industrial Design HUB
[email protected]
+31 (0)6 5389 8987
Bezoek website
Download perskit