Het huis
House of Lights is geprint op machines die TAM zelf bouwt. De gevel is één geprinte structuur: geen twee panelen zijn gelijk, de kleur zit in het materiaal, niets is gecoat of geverfd. Overdag een archetypisch huis tussen de gebouwen van Strijp-S. Na zonsondergang wordt het iets anders.
De omkering
Wij geloven niet dat huizen zich moeten aanpassen aan fabrieken. Wij geloven dat fabrieken zich moeten aanpassen aan architectuur. TAM bouwt eigen machines en software, zodat één bouwmethode eindeloze vormen en structuren kan maken, industrieel, toelaatbaar en herhaalbaar. Automatisering beperkt hier de vorm niet. Ze maakt hem mogelijk.
Het huis
House of Lights staat op het Ketelhuisplein: een huis op ware grootte, geprint in gerecycled kunststof op machines die TAM zelf heeft gebouwd. De gevel is één geprinte structuur, geen twee panelen zijn hetzelfde en de kleur zit in het materiaal zelf. Na gebruik is het huis volledig recyclebaar: hetzelfde materiaal kan opnieuw worden gebruikt om de volgende versie te printen.