Burned
Een collectie van stalen meubels gecreëerd door hitte.
Gepresenteerd door Studio Luuk van LaarhovenDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19
Type evenement
Expositie
Locatie
Strijp T+R
Piet Hein Eek
Halvemaanstraat 30
5651BP
Burned dresser
Studio Luuk van Laarhoven
Luuk van Laarhoven heeft onderzoek gedaan naar het verkleuren van metaal door het bloot te stellen aan warmte. Om dit natuurlijke proces te kunnen begrijpen zijn er experimenten uitgevoerd op verschillende metalen oppervlaktes. De Burned collectie is het resultaat van dit onderzoek.
Voor zijn afstuderen aan de Design Academy Eindhoven heeft Luuk van Laarhoven onderzoek gedaan naar het verkleuren van staal door het bloot te stellen aan warmte.
Om de eigenschappen van het metaal te kunnen begrijpen zijn er experimenten uitgevoerd op
Deelnemers aan deze expositie
over Studio Luuk van Laarhoven
Studio Luuk van Laarhoven is een in Eindhoven gelegen studio, geïnteresseerd in projecten die gebaseerd zijn op natuurlijke processen en pure materialen.
Om een product te kunnen maken wordt er onderzoek gedaan naar een onderwerp en wordt er gekeken waar er kostbare aspecten verscholen liggen binnen het onderwerp.
Door experimenten uit te voeren kunnen bepaalde aspecten naar voren komen en de basis zijn voor een product of object.
Met een hang naar ambacht en het maakproces wordt alles hand
Vergelijkbaren projecten
van Eeden jewellery
Silver Lining jewellery and wearable objects
Dutch World Bikes
Dutch World Bikes
Liang-Jung Chen & Shuei-Yuan Yang
The Misused
Piet Hein Eek
Damascus Revisited_The Dutch Edition
Albert Potgieter Designs
Optique Bench
WHHW Collective
Working Hard or Hardly Working
HeyHeydeHaas
50/50
Leolux
What If Lab: Leolux 2030 - Filter Family
Beeldenstorm/Daglicht and Wobby.club
The Secret Life of Materials: Riso or Not
Lennart & Lauren Leerdam
Paperthin & BEAMS