United Matters
Material Explorers, Critical Makers, Creative Catalysts
Gepresenteerd door MA Material Futures, CSMDit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW19
United Matters
Marion Lasserre
United Matters toont hun reactie op de wereld van vandaag en morgen. Werkend op het snijvlak tussen ambacht, wetenschap en technologie onderzoeken de ontwerpers op verschillende manieren hoe we in de toekomst zullen leven en hoe we de confrontatie met het huidige systeem kunnen aangaan.
United Matters is een in London gevestigd collectief bestaande uit afgestudeerden van de master Material Futures aan Central Saint Martins.
We zijn knutselaars, bemiddelaars en bevragen hoe en waarom we maken. We stellen de status-quo ter discussie, gaan
over MA Material Futures, CSM
United Matters is een in Londen gevestigd collectief bestaande uit afgestudeerden van Central Saint Martins van MA Material Futures. Als een rollend collectief verwelkomen we elk jaar een nieuwe generatie ontwerpers in een gemeenschap van gelijkgestemde denkers en makers van over de hele wereld.
Vergelijkbaren projecten
Ulrike Jurklies / studio mo man tai
The perfect wave
BioArt Laboratories Foundation
The Green Illusion
Amy Virasak
Noggin - Bringing Safety to Ridesharing
Design Indaba & Dutch Design Week
Antenna Expo - the world's best design graduates
ACCED technologies NLIT - A. Campesato
L.E.L.A. project
ABN AMRO, BNO & DDF
Driving Dutch Design | The Driver | Exhibition
VOUW
Chairwave
Internationale Bau-Ausstellung Parkstad Limburg
re+Mine
SERVICE DESIGN DAYS, Philips Experience Design and ELISAVA
Service Design Challenge
Agri meets Design
Agri meets Design