Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

How can we make tourism more sustainable?

Eindhoven is de laatste jaren gegroeid als citytrip-bestemming. Maar hoe verbeteren we de balans tussen de economische, sociale en ecologische impact?

Gepresenteerd door Eindhoven365

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW22

Volta Galvani
Volta Galvani
Nick Bookelaar
Door middel van een interactieve installatie onderzoekt Eindhoven365 het concept van een duurzame citytrip in samenwerking met bezoekers van Dutch Design Week.

Participeer en ga het gesprek aan

Eindhoven is de laatste jaren gegroeid als citytrip-bestemming. Maar hoe verbeteren we de balans tussen de economische, sociale en ecologische impact? Tijdens Dutch Design Week onderzoekt Eindhoven365, in samenwerking met bezoekers, de duurzame citytrip door middel van een interactieve installatie. Aan de hand van verschillende dilemma's bevragen we de visie van de bezoeker over een duurzame citytrip in Eindhoven. Aan iedere keuze hangt een gewicht: hierdoor krijgen we meer inzicht in het reisgedrag van de bezoeker en ontstaat er ruimte voor gesprek. Doe mee aan ons onderzoek en maak deel uit van de duurzame toekomst van citytrips.
Strijp-S Leidingstraat
Strijp-S Leidingstraat
Max Kneefel
Green city
Green city
Nadia ten Wolde

over Eindhoven365

Wij zijn Eindhoven365, de formele citymarketingorganisatie van Eindhoven. Sinds onze oprichting in 2011 is de stad dankzij de energie van velen onmiskenbaar veranderd. Eindhoven is grootser geworden, internationaler, en verrijkt met nieuwe bewoners, hotspots en evenementen. En wij zijn als Eindhoven365 meegegroeid. In onze strategie pleiten wij ervoor om een moonshot 2030 voor Eindhoven te benoemen dat mens en vernieuwing meer met elkaar in balans brengt: De meest innovatieve menselijke stad.

Partners

Gesponsord door How can we make tourism more sustainable?