Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Connectie met water als entiteit in de omgeving

Wat betekent het en hoe zou het er voor ons en onze gebouwde omgeving uitzien om een ​​alledaagse wereldse verbinding te hebben met water als geheel.

Gepresenteerd door

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW24

Dit project is onderdeel van:
Embassy of Water
→
Connectie met water in de omgeving
Connectie met water in de omgeving
AI
De installatie onderzoekt en communiceert op meerdere niveaus hoe we onze wederzijdse relatie met het belangrijkste element van het leven kunnen herstellen en herdefiniëren: WATER. Dit is in overeenstemming met de intentie van de Embassy of Water dit jaar om Wetenschap en Magie samen te brengen.

Connectie met water als (levende) entiteit in de gebouwde omgeving

Wat Verbinding maken met water als entiteit in de gebouwde omgeving Wie Lydia Fraaije Voice of Water 2023-2024 en Biomimicry en Biophilic architect. Waarom We weten dat alles met water verbonden is. Waar water is, is leven. Elk levend wezen wordt geboren in water en blijft een waterlichaam. Water geeft leven en water onderhoudt het leven. Wanneer het leven eindigt, verlaat water het lichaam. In elke religie of overtuiging heeft water meerdere spirituele betekenissen (gehad). De betekenis van leven geven, (weder)geboorte, kracht, reiniging, kennis, verlossing, verfrissing, genezing, overdracht, stromen, energie geven enzovoort. Deze installatie onderzoekt en communiceert op meerdere niveaus hoe we onze wederkerige relatie met het belangrijkste element van het leven kunnen herstellen en herdefiniëren: WATER. Wat betekent het en hoe zou het eruit zien voor ons en onze gebouwde omgeving om een ​​alledaagse wereldse verbinding te hebben met water als entiteit. In lijn met de uitgesproken intentie voor water om wetenschap en magie samen te brengen.

Wat is er te zien en te horen op de DDW24?

In het midden van de Embassy of Water staat een Triskelion. Deze inheemse vorm symboliseert een drie-eenheid. In de drie gevormde ruimtes zijn verhalen te voelen, te zien, te lezen en te beluisteren die je meenemen in een wereld verteld vanuit het perspectief van water. Dit sluit aan bij de inheemse wijze van informatie overdracht en het delen van kennis door het vertellen van verhalen. Laat je meevoeren en neem je tijd.
Triskelion - drie eenheid
Triskelion - drie eenheid

Colofon

Design / Narrative FRAAi architecten
Construction & Inspiration Nadja van Driel
Sound recording Axel Coumans
Inspiration Anouk van der Poll - Van der Poll Office

Partners

Gesponsord door Connectie met water als entiteit in de omgeving