Ga naar de hoofdinhoud
17-25 October 2026

Give solutions by graphic design_Japanese thinking

What’s up, ujidesign?

Gepresenteerd door ujidesign

Dit project is nu gearchiveerd en was onderdeel van DDW20

Asoka Hospital_Gradation in signage
Asoka Hospital_Gradation in signage
Bij het ontwerpen zoeken wij altijd naar de identiteit van het object. Dan wordt er spontaan elke keer iets nieuws gemaakt. Hier zijn de uitdrukkingen die het Japanse ontwerpbureau “ujidesign” over de identiteit nadenkt.
Wij van ujidesign hebben gewerkt met zogenaamde grafische ontwerpen zoals het ontwerp op papier, een website en bovendien het ontwerp zoals “bewegwijzering” dat wordt geassocieerd met de omgeving. We hechten veel waarde aan “identiteit” en we denken dat h
G Messe Gunma_The woven patterns in the space
G Messe Gunma_The woven patterns in the space
Shimabara City Hall_ The cotton fabric signs
Shimabara City Hall_ The cotton fabric signs
Tetsuya Yashiro
Aichi Triennale 2019_Public relations campaign
Aichi Triennale 2019_Public relations campaign
YAN Bookstore_Lighting became information design
YAN Bookstore_Lighting became information design

over ujidesign

ujidesign is een grafisch ontwerpbureau gevestigd in Tokio en is in de praktijk sinds 2005. We leveren hoogwaardige ontwerpoplossingen voor de klanten op verschillende gebieden; museum, architectuur, horeca, internet, uitgeverij enzovoort. Van klein papier tot grootschalig commercieel complex, het is ons een genoegen om visuele oplossingen te creëren. We streven naar de creatie “het idee dat niemand ooit heeft gezien” of “Oh, dat ik het niet heb opgemerkt!”